Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Pigża – na sprzedaż i na wynajem Pigża

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biura na Chełmińskim Przedmieściu Szukasz idealnej przestrzeni biurowej w Toruniu? Oferujemy do wynajęcia profesjonalne biura o różnej powierzchni w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

11,40 zł/m²175,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta najmu lokalu usługowego Adres: ul. Pszczelna 8 Powierzchnia całkowita: 175,50 m Piętro: i Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowy o łącznej powierzchni 175,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem, ul. Kościuszki

Toruń(Pigża + 13 km)

92,62 zł/m²154,47 m² 14 306 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy nr 305 w biurowcu Kościuszko Business Point Największy w Toruniu biurowiec klasy A - powierzchnia netto najmu lokalu: 154,47m2, - media oraz opłata eksploatacyjna płatne.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Profesja oferuje na wynajem lokal biurowo-handlowo-usługowy umiejscowiony na Starówce Torunia w kamienicy na ulicy Szerokiej/ ulicy Łaziennej znajdujący się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł223,28 m² 1 433,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeżeli szukasz lokalu "pod klucz", to. klucz leży gdzie indziej ;) Ale jeśli masz wyobraźnię, ekipię remontową na podorędziu i nie boisz się wyzwań, czytaj dalej :) Oto 223 m2 lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń(Pigża + 13 km)

61,11 zł/m²90 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 90 m , wykończony w podwyższonym standardzie w nowoczesnym stylu loftowym. Idealny pod biuro, kancelarię, pracownię projektową, siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Mokre

Mokre,Toruń(Pigża + 13 km)

41,90 zł/m²642 m² 26 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 642M! 1) reprezentacyjny budynek 2) obiekt wpisany do rejestru zabytków pod opieką konserwatorską; 3) dwukondygnacyjny, częściowo trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony, z dachami płaskimi.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł160 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego przestronnego lokalu usługowo - handlowego w świetnej lokalizacji - 160 m2 - możliwości! Szukasz miejsca, które dopasuje się do Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Na Skarpie,Toruń(Pigża + 13 km)

1 220 000 zł438 m² 2 785,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży budynku wolnostojącego o powierzchni 438 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Chełmża

Chełmża(Pigża + 10 km)

32,12 zł/m²467 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę na wynajem nowoczesny budynek o przeznaczeniu handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

28 zł/m²250 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Rab-Haus Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokalu usługowego o pow. 250m2 Lokal znajduje się w budynku na 1 piętrze (istnieje możliwość najmu parterowej części obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

28 zł/m²250 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę wynajmu lokalu usługowego - magazynowego zlokalizowanego w pigży pod toruniem.

Szczegóły ogłoszenia